Ambjent komercial jepet me qira ose për shitje . rruga Muhamet Deliu, Tirana

For Rent 450 €

Features

  • ID: REA2332
  • Property Type: Shop
  • Area:: 117 m2
  • Rooms: 0
  • Status:Used
  • Price: 450 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 0

Description

Ambienti ndodhet në rrugën "Muhamet Deliu" dhe ka një sipërfaqe prej 117m2 neto.
Ambienti jepet me qira 450 Euro/muaj dhe për shitje 1750 Euro/m2.
Ndodhet ne katin 0 duke bërë të mundur të ketë një pozicion mjaft favorizues.
Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Similar Properties