Apartament 2+1+2 për shitje, Liqeni i Thatë Liqeni i Thate, Tirana

For Sale 153,000 €

Features

  • ID: REA2339
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 90 m2
  • Rooms: 2
  • Status:Under Construction
  • Price: 153,000 €
  • Price/m2: 1700€/ m2
  • Bathroom: 2

Description

Apartamenti 2+1+2 jepet për shitje, tek Liqeni i Thatë me një sipërfaqe totale prej 89.6 m2.
Apartamenti organizohet në:
-2 dhoma gjumi;
-2 tualete;
-1 sallon ndenje së bashku me këndin e gatimit.

Apartamenti ndodhet në në një nga rezidencat më të reja pranë Liqenit të Thatë dhe Unazës së Madhe.
Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Similar Properties