APARATAMENT 1+ 1 PËR SHITJE TE KOMUNA E PARISIT Petro korcari, Tirana

For Sale 2,100 €

Features

  • ID: REA2347
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 73 m2
  • Rooms: 1
  • Status:Under Construction
  • Price: 2,100 €
  • Price/m2: 2100€/ m2
  • Bathroom: 1

Description

Shitet apartament me një sipërfaqe totale prej 73 m2 tek Komuna e Parisit , në një nga zonat më të aksesueshme të Tiranës.
Apartamenti gjendet në katin e dytë të një pallati të ri me ashensor.
Organizohet në një dhomë gjumi, një ambient ndenje me kuzhine si dhe një tualet.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Similar Properties