Ambjent komercial me qira, tek Brryli. Brryli, Tirana

For Rent 600 €

Features

  • ID: REA2349
  • Property Type: Commercial
  • Area:: 75 m2
  • Rooms: 0
  • Status:Used
  • Price: 600 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 2

Description

Ambjent komercial me qira në zonën e Brrylit, me një sipërfaqe prej 75 m2 neto dhe ndodhet në katin 0.

Pozicioni i ambjentit është mjaft favorizues dhe mund të përshtatet për tipologji të ndryshme biznesesh.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]