AMBJENT BIZNESI PËR SHITJE TE RRUGA E KAVAJES Rruga e kavajes, Tirana

For Sale 80,000 €

Features

  • ID: REA2354
  • Property Type: Commercial
  • Area:: 44 m2
  • Rooms: 1
  • Status:Used
  • Price: 80,000 €
  • Price/m2: 80000€/ m2
  • Bathroom: 1

Description

Shitet ambient komercial tek rruga e Kavajës , me një sipërfaqe prej 44 m2 kati 0 dhe rreth 15 m2 pjesa e duplexit e ndarë duke qënë se lartësia e katit është 4m e 80 cm .
Ambienti ndodhet në katin 0, brenda kompleksit , në një nga zonat më me qarkullim në Tiranë.

Ambienti është i investuar e i përshtatshëm për dyqane ,klinika,e cdo lloj biznesi tjetër.
Pë momentin është i dhënë me qera .
Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected].