Garsoniere për shitje, tek rruga "Frosina Plaku". Rruga Frosina Plaku, Tirana

Sold 61,000 €

Features

  • ID: REA2355
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 37 m2
  • Rooms: 1
  • Status:New
  • Price: 61,000 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 1

Description

Shitet garsoniere me një sipërfaqe totale prej 37 m2 tek rruga "Frosina Plaku".
Garsonierja gjendet në katin e tetë të një pallati të ri me ashensor.

Organizohet në një dhomë gjumi, një ambient ndenje me një kënd kuzhine të vogël si dhe një tualet.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Similar Properties