Apartament për shitje te KOMUNA E PARISIT RRUGA HASAN ALLA, Tirana

Sold 2,100 €

Features

  • ID: REA2358
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 75 m2
  • Rooms: 1
  • Status:New
  • Price: 2,100 €
  • Price/m2: 2100€/ m2
  • Bathroom: 1

Description

Apartamenti është I organizuar në një dhomë ndenjeje së bashku me kuzhinën ,dhomë gjumi,tualet e ballkon .
Sipërfaqe totale 74.96 .
Ndodhet ne katin e 10-të me orientim nga jugu gjë që I mundëson ajrim e ndricim natyral gjatë të gjithë ditës.
Apartamenti është pjesë e një prej komplekseve më të reja e elitare të zonës .
Pallati është ndërtim I vitit 2023 me ashensor ,fasadë të ventiluar ,dritare me xham trifletësh e cila bën të mundur termoizolim perfekt të ambjenteve të banimit.

Apartamenti jepet dhe për qera ne vlerën 500 euro /muaj.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Property location

Similar Properties