Ambjent për zyra në shitje pranë Sheshit Skënderbej Rruga e Kavajes, Tirana

For Sale 2,000 €

Features

  • ID: REA2364
  • Property Type: Commercial
  • Area:: 530 m2
  • Rooms: 1
  • Status:Used
  • Price: 2,000 €
  • Price/m2: 2000€/ m2
  • Bathroom: 3

Description

Zyrë në shitje në rrugën e Kavajës.
Zyra ka siperfaqe 530 m2, eshte e organizuar ne 4 ambjente, 3 tualete , dhe 1 verande .
Zyra është pjesë e një pallati të ri me ashensor i cili ofron standarte të larta dhe siguri 24 hr. Zyra ka ndricim natyral dhe orientim Veri-Perëndim.
Vetëm 2 minuta ecje nga Sheshi Skënderbej zyra ka 1 vendodhje, e akses te favorshëm për shumë lloje shërbimesh e aktivitetesh .

Mund të jepet OPEN SPACE ose me ndarje në varësi të kërkesës së klientit dhe punimet meren përsipër nga pronari.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]"