APARTAMENT PËR SHITJE 3+1 PRANË KOPSHTIT BOTANIK RRUGA KODRA E DIELLIT, Tirana

For Sale 237,000 €

Features

  • ID: REA2369
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 166 m2
  • Rooms: 3
  • Status:Used
  • Price: 237,000 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 2

Description

Apartamenti është I organizuar në një dhomë ndenjeje së bashku me kuzhinën ,3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon .
Sipërfaqe totale 165.5 m2 .
Ndodhet ne katin e 1 me orientim nga jugu gjë që I mundëson ajrim e ndricim natyral gjatë të gjithë ditës.
Apartamenti është pjesë e një pallati të ri.

Në cmim është i përfshirë një post parkimi.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Similar Properties