APARTAMENT PËR QIRA 3+1, PRANË KOPSHTIT BOTANIK RRUGA KODRA E DIELLIT, Tirana

For Rent 600 €

Features

 • ID: REA2370
 • Property Type: Apartment
 • Area:: 166 m2
 • Rooms: 3
 • Status:Used
 • Price: 600 €
 • Price/m2: 0€/ m2
 • Bathroom: 1

Description

Jepet me qira apartament 3+1, pranë Kopshtit Botanik, fare pranë Komunës së Parisit .

Apartamenti ndodhet në katin e parë të banimit dhe organizohet në një sipërfaqe prej 165 m2,
me 3 dhoma gjumi, 1 dhomë ndenje së bashku me kuzhinën si dhe 1 tualet e ballkon.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Property location

Similar Properties

For Rent $ 1,600 €
 • 142 m2
 • 2
 • 2