APARTAMENT PËR SHITJE TE RRUGA E DIBRËS Rruga e Dibres, Tirana

Sold 1,450 €

Features

  • ID: REA2371
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 101 m2
  • Rooms: 2
  • Status:New
  • Price: 1,450 €
  • Price/m2: 1450€/ m2
  • Bathroom: 2

Description

Shitet apartament me një sipërfaqe totale prej 101.2 m2 tek rruga e Dibrës, në një nga zonat më të aksesueshme të Tiranës.
Aparatamenti gjendet në katin e 3-të të një pallati të ri me ashensor.
Organizohet në 2 dhoma gjumi, një ambient ndenje me një kënd kuzhine të vogël si dhe 2 tualete e ballkon .

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Property location

Similar Properties