Apartament 2+1+2 për qira, tek Shallvaret Rruga "Reshit Çollaku", Tirana

For Rent 650 €

Features

  • ID: REA2375
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 165 m2
  • Rooms: 2
  • Status:Used
  • Price: 650 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 2

Description

Jepet me qira apartament 2+1+2 tek Shallvaret. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 165m2, i cili organizohet në:

-2 dhoma gjumi,
-1 dhome ndenje,
-2 tualete,
-1 ballkon te bollshem.

Apartamenti eshte i mobiluar dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati, ne nje nga zonat me te aksesueshme ne kryeqytet.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Similar Properties