APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE TE KOMUNA E PARISIT Medar Shtylla, Tirana

For Sale 2,100 €

Features

  • ID: REA2377
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 109 m2
  • Rooms: 2
  • Status:Under Construction
  • Price: 2,100 €
  • Price/m2: 2100€/ m2
  • Bathroom: 2

Description

Shitet apartament me një sipërfaqe totale prej 108.8 m2 te Komuna e Parisit , në një nga zonat më të aksesueshme e të preferuara të Tiranës.
Aparatamenti gjendet në katin e 5-të të një pallati të ri me ashensor.
Organizohet në 2 dhoma gjumi, një ambient ndenje me kuzhine si dhe 2 tualete e ballkon .

Apartamenti bën pjesë e një prej pallateve me cilësore të zonës me cilësi premium të punimeve ,Fasadë e Ventiluar etj.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Similar Properties