BAR RESTORANT PER QERA TE KOMUNA E PARISIT Medar Shtylla, Tirana

For Rent 1,200 €

Features

  • ID: REA2378
  • Property Type: Bar / Restaurant
  • Area:: 270 m2
  • Rooms: 1
  • Status:Used
  • Price: 1,200 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 1

Description

Ambienti eshte i pozicionuar ne katin 0 te nje vile .
Kati 0 eshte i organizuar ne nje ambient open space , kuzhinë, 1 verandë para dhe 1 verandë në pjesën e pasme të lokalit ,dhe dy tualete.
Ka hapësirë parkimi.
Restoranti ofrohet i mobiluar ne menyre bashkekohore ,mundësi per piceri ,restorant etj pasi ka furre druri dhe qymyri ,e pajisjet e tjera te kuzhinës në gjendje pune .
Ka akses te lehte ne Unazën e Madhe .Per me shume informcion kontaktoni ne nr: 0684073990 ose ne email: [email protected]

Property location