2+1 APARTMENT FOR SALE, NEAR DELIJORGJI COMPLEX Delijorgji, Tirana

For Sale 250,000 €

Features

  • ID: REA2388
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 116 m2
  • Rooms: 2
  • Status:New
  • Price: 250,000 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 2

Description

Shitet apartament 2+1 tek kompleksi Delijorgji, me një sipërfaqe totale prej 116m2.

Apartamenti ka një planimetri të rregullt dhe organizohet në:

-1 Dhomë ndenje së bashku me këndin e gatimit;
-2 Dhoma gjumi,
-2 Tualete;
-1 Ballkon;

Apartamenti ndodhet në një nga komplekset më të kërkuara në kryeqytet, për aksesueshmërinë që të ofron me arterie kryesore të Tiranës si dhe për standartin e lartë të jetesës që kjo zonë ofron.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]