Shitet Tokë 2100 m2 në Lundër RRUGA BADINI LUNDER, Tirana

For Sale 126,000 €

Features

  • ID: REA2399
  • Property Type: Land
  • Area:: 2100 m2
  • Rooms: 0
  • Status:New
  • Price: 126,000 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 0

Description

Shitet toke truall 2100 m2 shume prane Rolling Hills.

Toka ka nje vendodhje perfekte dhe te aksesuseshme. Prona disponon dokumentacion te rregullt Hipotekore,Vjen me cmimin per 60 euro m2 i diskutueshem.

Per me shume informacion kontaktoni ne nr: 0684073990 ose ne email: [email protected]

Similar Properties