AMBIENT KOMERCIAL PËR QIRA, PRANË DELIJORGJIT Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana

For Rent 1,400 €

Features

  • ID: REA2400
  • Property Type: Shop
  • Area:: 110 m2
  • Rooms: 0
  • Status:Used
  • Price: 1,400 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 1

Description

Ambienti komercial ndodhet në katin 0 buzë rruge, pranë kompleksit Delijorgji dhe organizohet në një sipërfaqe prej 110m2.

Ambienti është i përshtatshëm për tipologji të ndryshme biznesesh dhe përbën një mundësi të mirë investimi pasi ka vizibilitet të lartë nga rruga kryesore.
Ambienti aktualisht është totalisht i investuar. Zona në të cilën ndodhet ambienti është ndër me të kerkuarat në Tiranë, pasi ofron një sërë facillitetesh.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Area Features

  • View to River