Lokal për shitje/qira, tek Rruga e Elbasanit Rruga e Elbasanit, Tirana

For Rent 2,500 €

Features

 • ID: REA2406
 • Property Type: Commercial
 • Area:: 100 m2
 • Rooms: 0
 • Status:Used
 • Price: 2,500 €
 • Price/m2: 0€/ m2
 • Bathroom: 2

Description

Lokali jepet për shitje ose për qira, dhe ka një sipërfaqe të brendshme prej 100 m2...
Lokali është i organizuar si ambient "Open Space" me të gjitha pajisjet e nevojshme funksionale, një ambient i shfrytëzuar për kuzhine dhe një tualet.
Është i pozicionuar në katin zero, në një nga zonat më të lakmuara në kryeqytet, në një rrugë me shumë akses, që ofron mundesi të mirë për zhvillimin e aktivitetit tuaj.

*Lokali mund të jepet edhe për fast-food apo piceri me të gjitha pajisjet e nevojshme në kuzhinë së bashku me mobilimin e pjesës tjetër të lokalit, me një çmim prej 3500 Euro/muaj.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Area Features

 • City Center
 • Shopping Center
 • Historic area

Similar Properties