Njesi komerciale 3 kateshe per qira, ne Durres Rruga Egnatia, Durrës

For Rent 10,401 €

Features

  • ID: REA2411
  • Property Type: Commercial
  • Area:: 1683 m2
  • Rooms: 0
  • Status:Used
  • Price: 10,401 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 3

Description

Jepet me qira ambient komercial 1503 m2 tek rruga Egnatia, ne Durres.

Njesia organizohet ne 3 kate:
-Kati 4: 763 m2;
-Kati 5: 763 m2;
-Kati 6: 157 m2, papafingo.
Ambientet ne te tre katet jane Open Space dhe me pamje spektakolare nga rruga kryesore.

Zona ku ndodhet njesia eshte nder zonat me te aksesueshme ne Durres, dhe shume e pershtatshme per zhvillimin e aktiviteteve tregtare te ndryshme si psh: klinika; zyra; Call Center; etj.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]