Shitet ambient per biznes, tek rruga 4 Deshmoret. Rruga 4 Deshmoret, Tirana

For Sale 100,000 €

Features

  • ID: REA2417
  • Property Type: Commercial
  • Area:: 53 m2
  • Rooms: 2
  • Status:Used
  • Price: 100,000 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 2

Description

Shitet ambient 53m2 prane rruges 4 Deshmoret.

Ambienti eshte i ndare ne dy ambiente, dhe aktualisht eshte i dhene me qira ne nje pjese per biznes dhe ne nje pjese per banim.
Prona ndodhet ne katin 0 te nje pallati ekzistues, buze rruges kryesore, ne nje nga zonat me te mira ne kryeqytet.
Ambienti eshte teper i pershtatshem per klinika, parukeri, farmaci etj.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Property location