Shitet apartament 1+1, tek Turquoise Marina DURRES, Durrës

For Sale 1,800 €

Features

  • ID: REA2432
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 70 m2
  • Rooms: 1
  • Status:New
  • Price: 1,800 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 1

Description

Shitet apartament 1+1 ne kompleksin Turquoise Marina, ne nje nga komplekset me te bukura ne bregdetin e Shqiperise.

Apartamenti eshte me nje siperfaqe 69.9 m2 i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe nje ambient ndenje, se bashku me kuzhinen.
Apartamenti eshte i mire organizuar dhe i shfrytezueshem ne cdo hapesire te saj.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Property location

Similar Properties