OKAZION! Apartament 1+1 per shitje, me pamje nga deti, tek Shkembi Kavajes , Durrës

For Sale 800 €

Features

  • ID: REA2438
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 72 m2
  • Rooms: 1
  • Status:Used
  • Price: 800 €
  • Price/m2: 800€/ m2
  • Bathroom: 1

Description

Shitet apartament 1+1 për vetëm 800 euro/m2, tek Shkëmbi i Kavajës

Apartamenti ka nje hapesire prej 65.4 m2 neto dhe ndodhet ne katin e 6-te te banimit. Apartamenti organizohet ne 1 dhome gjumi dhe 1 dhome ndenjeje se bashku me kendin e gatimit.
I disponueshem është gjithashtu ballkoni nga ku duket pamja e detit.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]