Apartament 1+1 për shitje, ish Fusha e Aviacionit Fusha e Aviacionit, Tirana

Sold 78,000 €

Features

  • ID: REA2439
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 48 m2
  • Rooms: 1
  • Status:Used
  • Price: 78,000 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 1

Description

Apartament 1+1 në shitje me vendodhje në zonën e ish Fushës së Aviacionit, në një zonë mjaft të kërkuar për banim.

Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 48m2 dhe organizohet në 1 dhomë gjumi, 1 tualet, 1 ambient ndenje, së bashku me kuzhinën dhe 1 ballkon.
Pallati ku ndodhet apartamenti është i ri me 2 ashensorë dhe me një sistem administrimi mjaft të mirë.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Similar Properties