APARTAMENT 2+1 PËR SHITJE, TEK FUSHA E AVIACIONIT Fusha e Aviacionit, Tirana

For Sale 142,285 €

Features

  • ID: REA2441
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 109.45 m2
  • Rooms: 2
  • Status:Under Construction
  • Price: 142,285 €
  • Price/m2: 1300€/ m2
  • Bathroom: 2

Description

Apartamenti është i organizuar në 1 dhomë ndenjeje me kuzhinë , 2 dhoma gjumi , ballkon dhe 2 tualete .

Ndodhet ne katin e pestë të banimit të një pallati të ri në ndërtim, me ashensor dhe me standart të lartë punimesh.
Apartamenti ka orientim Lindje-Perëndim si dhe ndodhet në një prej zonave më të kërkuara të Tiranës.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Similar Properties