APARTAMENT 2+1 PËR SHITJE, PRANË SHKOLLËS SË KUQE Rruga Thanas Ziko, Tirana

For Sale 145,000 €

Features

  • ID: REA2463
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 85.2 m2
  • Rooms: 2
  • Status:Used
  • Price: 145,000 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 1

Description

Shitet apartament 2+1 me një sipërfaqe neto 85.2 m2 pranë Shkollës së Kuqe dhe Gjimnazit Partizani.

Apartamenti gjendet në katin e 2-të të një pallati të ri të 2019 me ashensor.
Apartamenti organizohet në 2 dhoma gjumi, një dhomë ndenje e madhe së bashku me këndin e kuzhinës si dhe 1 tualet.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor .

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Similar Properties