APARTAMENT PËR SHITJE 1+1, TEK RRUGA E ELBASANIT Rruga e Elbasanit, Tirana

For Sale 138,000 €

Features

  • ID: REA2470
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 62 m2
  • Rooms: 1
  • Status:Used
  • Price: 138,000 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 1

Description

Apartamenti 1+1, me sipërfaqe totale 62 m2 organizohet në:

-1 dhomë gjumi;
- tualet;
-dhomë ndenjeje së bashku me kuzhinën;
- koridor ;
- ballkon ;

Apartamenti është i pamobiluar e ndodhet në katin e katërt të një pallati të ri me ashensor dhe me orientim nga Jugu.
Disponon dokumentacion të rregullt.
Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të kërkuara të Tiranës, e cila ofron të gjitha fasilitetet e nevojshme si shkolla ,kopshte, market etj .

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Similar Properties