APARTAMENT PËR SHITJE 2+1, TEK KOMUNA E PARISIT Komuna e Parisit, Tirana

For Sale 155,000 €

Features

  • ID: REA2471
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 88 m2
  • Rooms: 2
  • Status:Used
  • Price: 155,000 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 2

Description

Apartamenti 2+1, me sipërfaqe totale 88 m2 organizohet në:

-2 dhoma gjumi;
-2 tualete;
-dhomë ndenjeje së bashku me kuzhinën;
- koridor ;
- ballkon ;

Apartamenti është i mobiluar pjesërisht dhe ndodhet në katin e dytë të një pallati me ashensor.

Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të kërkuara të Tiranës, e cila ofron të gjitha fasilitetet e nevojshme si shkolla ,kopshte, market etj .

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Similar Properties