SHITET TOKË 500 M2 NË MULLET AUTOSTRADA TIRANE - ELBASAN, Tirana

For Sale 75,000 €

Features

  • ID: REA2480
  • Property Type: Land
  • Area:: 500 m2
  • Rooms: 1
  • Status:New
  • Price: 75,000 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 0

Description

Shitet toke arë 500 m2 buzë autostradës në Mullet .

Toka ka nje vendodhje perfekte dhe te aksesuseshme. Prona disponon dokumentacion te rregullt Hipotekore.
Vjen me cmimin per 75000 euro i diskutueshem.

Per me shume informacion kontaktoni ne nr: 0684073990 ose ne email: [email protected]

Similar Properties