HOTEL PËR SHITJE, KSAMIL Ksamil, Saranda

For Sale 1,350,000 €

Features

  • ID: REA2488
  • Property Type: Hotel
  • Area:: 1 m2
  • Rooms: 15
  • Status:Used
  • Price: 1,350,000 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 17

Description

Shitet Hotel me pishinë në Ksamil, me një sipërfaqe totale 1251 m2, nga të cilat 651 m2 sipërfaqe trualli dhe 600 m2 sipërfaqe ndërtimi. Mundësi ndërtimi edhe 600m2 të tjera.

Hoteli është i investuar dhe i ndarë në 15 dhoma të mobiluara mjaft këndshëm dhe komode, të cilat organizohen në 1 dhomë gjumi, 1 tualet, 1 paradhomë me kënd gatimi, ose thjeshtë 1 dhomë gjumi e madhe me ballkon dhe me 1 tualet.

Gjithashtu hoteli është i pajisur edhe me 1 pishinë të madhe për pushuesit e saj.

Vendodhja e saj është fantastike, dhe përbën një mundësi të mirë biznesi, pasi ndodhet në një nga plazhet më të frekuentuara të Jugut të Shqipërisë.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Area Features

  • View to Sea