SUPER APARTMENT 3+1 FOR SALE, NEAR TEG Lunder, Tirana

For Sale 390,000 €

Features

  • ID: REA2489
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 139.65 m2
  • Rooms: 3
  • Status:Used
  • Price: 390,000 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 2

Description

Apartament 3+1 për shitje, me një sipërfaqe totale prej 139.65 m2, i ndodhur në një rezidencë shumë cilësore dhe mjaft të qetë pranë Teg-ut.

Apartamenti organizohet në:

-3 Dhoma gjumi;
-2 Tualete;
-1 Dhomë ndenje së bashku me këndin e gatimit;
-1 Lavanderi.

Apartamenti është super i investuar dhe i mobiluar me trendet më bashkëkohore, dhe përbën një mundësi shumë të mirë për investim, pasi aktualisht është i dhënë me qira mujore 1300 Euro bruto.

Gjithashtu në çmim janë të përfshirë edhe 2 poste parkimi.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Similar Properties