AMBIENT BIZNESI PËR QIRA, PRANË ISH-UET Ish Parku i Autobuzave, Tirana

For Rent 750 €

Features

  • ID: REA2500
  • Property Type: Office
  • Area:: 82 m2
  • Rooms: 0
  • Status:Used
  • Price: 750 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 1

Description

Ambient Komercial me një sipërfaqe totale prej 82m2 Neto, i cili ndodhet në katin e 1-rë, buzë rruge me hyrje të veçantë nga pjesa pjesa tjetër e pallatit.

Ambienti mund të përshtatet për tipologji të ndryshme biznesi si klinika private, zyra, laboratore etj., pasi është e lartë 4.5 m2 dhe ka 50 m2 fasadë xhami.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]