TOKË PËR SHITJE 12500 m2, NË ORIKUM Orikum, Orikum

For Sale 25 €

Features

  • ID: REA2516
  • Property Type: Land
  • Area:: 12500 m2
  • Rooms: 0
  • Status:New
  • Price: 25 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 0

Description

Jepet për shitje tokë në Orikum, me një sipërfaqe prej 12500 m2.

Toka ka një vendodhje perfekte shumë pranë detit, dhe mund të përdoret mjaft mirë për agroturizëm.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe vjen me çmimin për 25 euro/m2.

Për më shumë informacion kontaktoni në nr: 0684073990 ose në email: [email protected]

Area Features

  • View to Sea