Apartament 2+1 për shitje, në zonën e Astirit ASTIR, Tirana

For Sale 126,170 €

Features

  • ID: REA2518
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 114.7 m2
  • Rooms: 2
  • Status:Under Construction
  • Price: 126,170 €
  • Price/m2: 1100€/ m2
  • Bathroom: 2

Description

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 114.7 m2 bruto dhe ndodhet në një nga komplekset më të bukura të zonës, buzë rrugës kryesore, me një planimetri të rregullt.
Është i pozicionuar në katin e 4-të me një tipologji 2+ 1 dhe organizohet në një ambient ndenje të bollshëm, kuzhinë, një korridor shpërndarës, 2 dhoma gjumi, ballkon dhe 2 tualete.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Similar Properties