Ambient me qira në bllok rruga Nikolla Tupe, Tirana

For Rent 1,200 €

Features

  • ID: REA2525
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 134 m2
  • Rooms: 2
  • Status:Used
  • Price: 1,200 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 2

Description

Ambient me qira ne bllok me siperfaqe 134 m2. Zyra ka nje organizim qe ndahet ne 3 ambjente dhe 2 tualete me 2 ballkone, 3 kondiconer.

Ambienti ndodhet ne katin 1-re te je pallati te mire administruar me nje vendodhje perfekte ne bllok ne rrugen Nikolla Tupe me pamje nga rruga kryesore dhe eshte shume i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Property location

Similar Properties