Ambient Komercial per qira ,prane Harry Fultz Kompleksi Panorama, Tirana

For Rent 800 €

Features

  • ID: REA2527
  • Property Type: Commercial
  • Area:: 63 m2
  • Rooms: 0
  • Status:New
  • Price: 800 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 1

Description

Ambienti jepet për qira, dhe ka një sipërfaqe të brendshme prej 62.6 m2.

Ambienti është i organizuar si ambient "Open Space" me një tualet.

Është i pozicionuar në katin zero,vendodhja e ambientit është mjaft i favorshëm , shumë pranë qendrës së Tiranës.

Ambienti mund të jepet për tipologji të ndryshme biznesi.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]