AMBIENT KOMERCIAL PER QIRA ,OPEN SPACE ,PRANE TV KLAN Prane TV Klan, Tirana

For Rent 1,500 €

Features

  • ID: REA2535
  • Property Type: Commercial
  • Area:: 154 m2
  • Rooms: 0
  • Status:New
  • Price: 1,500 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 1

Description

Ambienti ka siperfaqe 104.2m2.
Ndodhet ne katin zero.

Ideal per aktivitete te ndryshme si :bar/kafe, bar/ loung, restorant, market, butik,zyra ,klinika etj.
Ambienti ka vizibilitet maksimal dhe ofrohet te jepet per kohe te gjate.


Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Similar Properties