SHITET APARTAMENT 1+1 ,TEK CASA ITALIA Casa Italia, Tirana

For Sale 64,900 €

Features

  • ID: REA2536
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 59 m2
  • Rooms: 1
  • Status:New
  • Price: 64,900 €
  • Price/m2: 1100€/ m2
  • Bathroom: 1

Description

Shitet apartament 1+1 tek Casa Italia.

Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 tualet, 1 dhome ndenje se bashku me kuzhinen, dhe 1 ballkon. Apartamenti ka nje siperfaqe bruto 59.4 m2 dhe siperfaqe neto 50.4m2.
Apartamenti eshte pjese e nje kompleksi super te ndertuar me cilesi maksimale

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]