Super Vile 3 Kateshe ne shitje te Rruga e Kavajes ! RRUGA E KAVAJES, Tirana

Sold 610,000 €

Features

  • ID: REA2554
  • Property Type: Villa
  • Area:: 462 m2
  • Rooms: 5
  • Status:Used
  • Price: 610,000 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 4

Description

Vila ndodhet ne nje zone shume te mire e cila eshte zhvilluar kohet e fundit, me akses te menjehershem ne rruget kryesore e cila lehteson aksesin e shpejte ne pjese te ndryshme te qytetit. Ideale per investim, Klinike ose Apartamente Airbnb.

Siperfaqe totale banim: 461.6 m2
Siperfaqe ndertimi: 399.6 m2
Siperfaqe verande e shkalle 62 m2

Organizimi:

•Kati 1 eshte i organizuar ne :
Koridor shperndares ne 1 Dhome Gjumi, 1 Salle palestre dhe 1 Tualet. Me shkalle te brendeshme lidhese kalojme ne katin e dyte te dupleksit ku korridori ben shperndarjen ne nje sallon se bashku me kuzhinen, dy dhomat e gjumit, nje tualet dhe veranda te bollshme. - Cdo gje moderne e arreduar ne vitin e fundit.

•Kati 2 ka siperfaqe :
1 Korridor qe ben shperndarjen ne 1 Sallon dhe ne 1 kend ngrenjeje, 1 kuzhine gatimi te vecuar me dalje ne ballkon, 2 dhoma gjumi, 2 tualete ku njeri prej tualeteve ndodhet ne dhomen martesore dhe 1 garderobe.

•Kati 3 ka siperfaqe :
Sallon Ndënjie edhe i Ngrenies, Ambient Gatimi me vete, 1 Dhome Gjumi edhe 1 Tualet. Ne Papafingo ka edhe nje verande me pamje komplet te lire
- Cdo gje e arreduar me shije, pajiset e markave nga me te mira ne treg.

Vila eshte me dokumentacjon te rregullt hipotekor.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]