JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI, TEK KOMUNA E PARISIT , Tirana

For Rent 650 €

Features

  • ID: REA2557
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 100 m2
  • Rooms: 2
  • Status:Used
  • Price: 650 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 1

Description

Jepet ambient per qira tek komuna e parisit me nje siperfaqe prej 100m2.
Vendodhje e favorshme, pasi ndodhet në një nga zonat më të frekuentuara të kryeqytetit dhe pozicionohet ne katin e pare te nje ndertese.

Zyra organizohet ne 3 ambiente pune te ndara dhe 1 tualet.
Mjaft i përshtashëm për aktivitete biznesi si klinika, qendër kursesh, zyra etj .


Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]