Apartament 1+1 me qira pranë rrugës Bardhyl. Rruga Bardhyl, Tirana

RENTED 450 €

Features

  • ID: REA2558
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 87 m2
  • Rooms: 1
  • Status:Used
  • Price: 450 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 1

Description

Apartamenti organizohet në 1 dhomë gjumi; korridor, 1 tualet, dhomën e ndenjes së bashku me këndin e gatimit dhe 2 ballkone.
Apartamenti është i mobiluar me të gjitha elektroshtepiaket dhe mobiljet e tjera të nevojshme.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]