SHITET APARTAMENT 2+1 PRANË ZOGUT TË ZI PRANE ZOGUT TE ZI, Tirana

For Sale 115,000 €

Features

  • ID: REA2561
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 63 m2
  • Rooms: 2
  • Status:Used
  • Price: 115,000 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 1

Description

Shitet apartament 2+1 pranë Zogut të Zi, me një siprfaqe totale prej 63 m2.

Apartamenti ka një planimetri të rregullt dhe organizohet në:

-1 Dhomë ndenje së bashku me këndin e gatimit;
-2 Dhoma gjumi,
-1Ballkon .
-1 Tualet;

Ndodhet në katin e 4-të të një pallati ekzistues , me orientim Lindje-Perëndim që e bën të ketë ndricim e ajrim natyral.
Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të kërkuara në kryeqytet, për aksesueshmërinë që të ofron me arterie kryesore të Tiranës si dhe për standartin e lartë të jetesës që kjo zonë ofron.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]