VILË LUKSOZE ME PISHINË NË GREEN COAST PALASË, Himarë

For Sale Contact for price

Features

  • ID: REA2582
  • Property Type: Villa
  • Area:: 270 m2
  • Rooms: 4
  • Status:New
  • Price: Contact for price
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 3

Description

Vilë individuale super e investuar me një sipërfaqe toke 500 m2, sipërfaqe ndërtimi prej 200 m2 dhe 70 m2 Guest House.

Vila është e mobiluar më të gjitha facilitetet e nevojshme. E dizenjuar per pushime verore/dimerore, e cila organizohet në 3 dhoma gjumi, sallon së bashku me këndin e gatimit, 3 tualete.
Guest House organizohet në 1 dhomë gjumi, 1 sallon ndenje së bashku me këndin e gatimit dhe 1 tualet.

Gjithashtu vila disponon një oborr të bollshëm me pishinë, dhe 2 poste parkimi. Ndodhet në një nga pozicionet më të mira, me pamje fantastike nga deti.
Qetësia dhe mjedisi që të ofron rezidenca i shton vlerë jetës suaj.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni ne 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Similar Properties