SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANE FARMACISE 10 , Tirana

For Sale 194,700 €

Features

  • ID: REA2587
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 117.29 m2
  • Rooms: 2
  • Status:New
  • Price: 194,700 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 2

Description

Shitet apartament 2+1+2 pranë farmacise 10, me sipërfaqe totale prej 117.29 m2.
Apartamenti ndodhet në katin e 10-të, të një objekti te ri të mire administruar me ashensor.
Me orientim veri-perendim dhe nje pamje fantastike e nje pjese te Tiranes.
Gjithashtu apartamenti ka ndriçim natyral, prej pamjes së lirë që të ofron lartësia.
Ndodhet në një nga zonat me qarkullim të lartë .

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Similar Properties