ZYRË ME QIRA, PRANË JURIDIKUT Garda, Tirana

For Rent 2,000 €

Features

  • ID: REA2588
  • Property Type: Office
  • Area:: 165 m2
  • Rooms: 4
  • Status:Used
  • Price: 2,000 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 2

Description

Jepet zyrë për qira me një sipërfaqe prej 165.36 m2 e cila ndahet në 4 ambiente pune të bollshme si dhe 2 tualete.

Zyra ka një vendodhje mjaft të favorshme, në një nga zonat më të kërkuara shumë pranë gjelbërimit dhe ajrit të pastër që ofron Liqeni Artificial i Tiranës dhe qendrës.
Zyra ndodhet në katin e 2-të dhe është e përshtatshme për tipologji të ndryshme biznesi si: klinika, laborator, zyrë avokatie, etj.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]