JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1+2 TEK PORCELANI , Tirana

Sold 500 €

Features

  • ID: REA2592
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 95 m2
  • Rooms: 2
  • Status:New
  • Price: 500 €
  • Price/m2: 1800€/ m2
  • Bathroom: 2

Description

Jepet me qira apartament 2+1+2 tek Porcelani.

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 95m2, pallati është ndërtim i vitit 2023.
Apartamenti ndodhet në katin e 1-rë të një pallati të vitit 2023, të investuar dhe të mirë administruar, në një zone shumë të mirë .

Ka një mobilim shumë të mirë dhe një orientim veri-perë ndim, me ndriçim natyral shumë të mirë.

Kjo pronë ofron të gjitha kushtet e nevojshme për një jetesë komode, pasi ndodhet shumë pranë stacionit të autobusit, pranë shkollës, etj.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]