SHITET APARTAMENT 1+1 TE SHKOLLA 1 MAJI Shkolla 1 Maji, Tirana

Sold 88,000 €

Features

  • ID: REA2593
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 58 m2
  • Rooms: 1
  • Status:Used
  • Price: 88,000 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 1

Description

Shitet apartament 1+1 te shkolla 1 Maji te Ali Demi.

Apartamenti ka një planimetri të rregullt me një sipërfaqe totale prej 58 m2.dhe organizohet në:

-1 Dhomë ndenje së bashku me këndin e gatimit;
-1 Dhomë gjumi,
- Koridor,
-1 Tualet;

Ndodhet në katin e 4-të të një pallati ekzistues , me orientim Jug-Perëndim që e bën të ketë ndricim e ajrim natyral.
Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të kërkuara në kryeqytet, për aksesueshmërinë që të ofron me arterie kryesore të Tiranës si dhe për standartin e lartë të jetesës që kjo zonë ofron.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]