APARTAMENT 2+1 PER SHITJE TE 21 DHJETORI Rr Muhamet Gjollesha, Tirana

For Sale 138,000 €

Features

  • ID: REA2596
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 75 m2
  • Rooms: 2
  • Status:Used
  • Price: 138,000 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 1

Description

Shitet apartament 2+1 te 21 Dhjetori.

Apartamenti ka një planimetri të rregullt me një sipërfaqe totale prej 75m2.dhe organizohet në:

-1 Dhomë ndenje së bashku me këndin e gatimit;
-2 Dhoma gjumi,
-1 Tualet me dritare;

Apartamenti ndodhet në katin e 3-të pallat ekzistues, me orjentim jug-perëndim.
Apartamenti është tërësisht i rikonstruktuar,i veshur me parket .

Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të kërkuara në kryeqytet, për aksesueshmërinë që të ofron me arterie kryesore të Tiranës si dhe për standartin e lartë të jetesës që kjo zonë ofron.

Apartamenti disponon certifikate pronesie.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Similar Properties