SUPER OKAZION! APARTAMENT PËR SHITJE NË VLORË Rr. Aleksander Moisiu, Vlorë

For Sale 260,000 €

Features

  • ID: REA2599
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 232 m2
  • Rooms: 0
  • Status:Used
  • Price: 260,000 €
  • Price/m2: 0€/ m2
  • Bathroom: 2

Description

Super apartament për shitje në Vlorë me një sipërfaqe neto 112 m2 dhe sipërfaqe verande 120 m2.

Apartamenti organizohet si "OPEN SPACE" por me mundësi ndarje sipas dëshirës, me 2 tualete, dhe një verandë të bollshme e cila mund të shfrytëzohet si pishinë.

Apartamenti ndodhet në vijë e parë me pamje fantastike nga deti Jon. Apartamenti ndodhet në katin 0, kësisoj mund të përshtatet dhe për tipologji të ndryshme biznesi si restorant, etj.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]