SHITET APARTAMENT 3+1+2 , TEK KOMUNA E PARISIT Komuna e Parisit, Tirana

For Sale 279,400 €

Features

  • ID: REA2606
  • Property Type: Apartment
  • Area:: 127 m2
  • Rooms: 3
  • Status:Under Construction
  • Price: 279,400 €
  • Price/m2: 2200€/ m2
  • Bathroom: 2

Description

Apartament në shitje 3+1+2, në katin e 8-të të një rezidence të projektuar për të ofruar të gjitha facillitetet e nevojshme për një jetesë komode, e cila ndodhet në një nga zonat më të kërkuara të Tiranës.

Apartamenti organizohet në një sipërfaqe prej 148.1 m2 dhe sipërfaqe verande prej 55.6 m2 dhe vjen me të gjitha komoditetet si:
3 dhoma gjumi;
2 tualete,
verande e bollshme;
1 dhomë pritje së bashku me këndin e gatimit;

Apartamenti ka orientim Lindje-Perëndim.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Similar Properties