JEPET ME QERA AMBIENT KOMERCIAL TEK FRESKU , Tirana

For Rent 1,400 €

Features

  • ID: REA2617
  • Property Type: Commercial
  • Area:: 350 m2
  • Rooms: 0
  • Status:Used
  • Price: 1,400 €
  • Price/m2: 1400€/ m2
  • Bathroom: 2

Description

Jepet me qera ambient komercial me nje siperfaqe totale prej 350m2 dhe organizohet si Open Space.

Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje rezidence ne zonen e Freskut dhe jepet se bashku me 3 poste parkimi. Eshte perdorur si supermarket gjate viteve te fundit.

Prona eshte ambient qe mund te shfrytezohet per tipologji te ndryshme biznesi si klinika, zyre per qender estetike etj.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]